Spolupráce

Nebaví Vás současná práce a máte potřebu seberealizace? Je Vaše touha po svobodě a nezávislosti silnější než touha po „klídku a nohách v teple“? Zajímá Vás svět financí a věříte, že selský rozum je více než pět vysokých škol? Pak jste možná tou pravou osobou, kterou hledám do svého neustále se rozšiřujícího týmu.

Pro koho je finanční poradenství vhodné?

Se zdravým selským rozumem se lze naučit mnoha oborům a nejinak je tomu u finančního poradenství. Pokud již ve financích zkušenosti máte, může to být pro Vás výhoda. Pokud je nemáte, není to překážka. Do svého týmu hledám především lidi se silnou vnitřní motivací a odhodláním uspět. Vše ostatní Vás dokážu naučit a skutečně záleží jen na Vás, zda uspějete.

Kolik si můžu vydělat?

Ve finančním poradenství a ve financích obecně jsou mzdy nadprůměrné. To je známý fakt. Zkušení finanční poradci si mohou pravidelně vydělávat i několikanásobky průměrné měsíční mzdy. Finanční poradenství je práce, která Vás může zabezpečit do konce života, a to i během několika let. Nikde však není řečeno, že cesta k takovým výdělkům je jednoduchá a bez práce.

Jak začít?

Chcete se o podnikání ve financích dozvědět více? Nabízím Vám nezávaznou schůzku, na které budeme mít možnost se blíže poznat a případně se domluvit na dalších krocích.

Mám zájem o schůzku na téma spolupráce